هپی لایف

نوشیدنی انرژی زا هپی لایف مخصوص افراد فعال و پر نشاط است. این نوشیدنی ها برای کسانی که به دنبال افزایش توان جسمی و ذهنی خود هستند بسیاز کارآمد و مناسب است. طعم لذت بخش محصولات هپی لایف ، به روزمرگی زندگی شما ، به هنگام رانندگی ، کار ، مطالعه ، ورزش و… انرژی نضاعف می بخشد. این برند در سال 1395 شروع به فعالیت کرد و در سال 1396 با تاسیس کارخانه کشت و صنعت پارس کاشت روند کار تکمیل شد. با توجه به کشش بازار 6 مدل مختلف قوطی طراحی ، تولید و در بازار ارائه شد

این نوشیدنی ها حاوی تائورین ، گروه ویتامین های ب و کافئین می باشند که هرکدام مزیت خود را دارد . با این حال توصیه می شود کودکان ، زنان باردار و شیرده ، افراد حساس به کافئیین و بیماران قلبی عروقی از این نوشیدنی استفاده نکنند . لازم به ذکر است که نوشیدنی هپی لایف تمامی مراحل اخذ مجوز بهداشت را با موفقیت پشت سر گذاشته و دارای پروانه بهره برداری وزرارت بهداشت می باشد . بهترین زمان استفاده از این محصول زمانی است که احساس خستگی می کنید و یا تمایل دارید انرژی بیشتری در طول فعالیت های روزانه خود داشته باشید .

با توجه به ساختار و میزان ترکیباتی که در قوطی هپی لایف وجود دارد قادر به تامین انرژی شماست و شما با نوشیدن نصف یک قوطی قادر به دریافت انرژی کامل نخواهید شد و به طور طبیعی بین 20 تا 30 دقیقه تاثیر این محصول را در بدن خود احساس می کنید .

هپی لایف در تولید محصولات خود از هیچگونه ترکیب حیوانی و مواد لبنی استفاده نکرده است بنابراین برای افراد گیاهخوار کاملا مناسب می باشد. در اخر لازم به ذکر است که نوشیدنی های هپی لایف در ترکیب خود گلوتن و نشاسته ندارد به همین دلیل به هیچ عنوان باعث افزایش وزن نخواهد شد.

فهرست