سوالات متداول

 • بعد از مصرف انرژی زا چه زمانی طول میکشد تا رفع خستگی شود؟
  با توجه به ساختار و میزان ترکیباتی که در قوطی هپی لایف وجود دارد قادر به تامین انرژی شماست و شما با نوشیدن نصف یک قوطی قادر به دریافت انرژی کامل نخواهید شد و به طور طبیعی بین 20 تا 30 دقیقه تاثیر این محصول را در بدن خود احساس می کنید.
 • آیا هپی‌لایف برای افراد گیاه خوار مناسب است؟
  هپی‌لایف در تولید محصولات خود از هیچگونه ترکیب حیوانی و مواد لبنی استفاده نکرده است بنابراین برای افراد گیاهخوار کاملا مناسب می‌باشد.
 • آیا نوشیدنی انرژِی زا برای بدن مضر است؟
  این نوشیدنی‌ها حاوی تائورین، گروه ویتامین‌های ب و کافئین می‌باشند که هرکدام مزیت خود را دارد. با این حال توصیه می‌شود کودکان، زنان باردار و شیرده، افراد حساس به کافئیین و بیماران قلبی عروقی از این نوشیدنی استفاده نکنند. لازم به ذکر است که نوشیدنی هپی‌لایف تمامی مراحل اخذ مجوز بهداشت را با موفقیت پشت سر گذاشته و دارای پروانه بهره‌برداری وزارت بهداشت می‌باشد. بهترین زمان استفاده از این محصول زمانی است که احساس خستگی می‌کنید و یا تمایل دارید انرژی بیشتری در طول فعالیت‌های روزانه خود داشته باشید.
 • چه زمانی برای مصرف نوشیدنی انرژی زا مناسب است؟
  بهترین زمان استفاده از این محصول زمانی است که احساس خستگی می‌کنید و یا تمایل دارید انرژی بیشتری در طول فعالیت های روزانه خود داشته باشید. این زمان ممکن است صبح، عصر، یا شب باشد. نکته حائز اهمیت این است که به دلیل وجود کافئین در نوشیدنی انرژی‌زا ممکن است هنگام مصرف در شب باعث بی‌خوابی شود. توصیه برای ورزشکاران: از آن جا که ورزشکاران طی فعالیت جسمانی آب زیادی از دست می‌دهند، جهت جبران آب از دست رفته‌ی بدن، هپی‌لایف را به همراه مقداری آب در بطری خود داشته باشید. این تلفیق متابولیسم بدن را افزایش داده و باعث می‌شود ورزشکار دچار کم آبی نشود و در حین ورزش، استقامت جسمانی بیشتری داشته باشد.
 • آیا تائورین منشا حیوانی دارد؟
  تائورین یک اسیدآمینه غیرپروتئینی است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد و با انجام فعالیت روزانه این میزان در بدن کاهش پیدا کرده با مصرف انرژی زا کمبود این ماده به بدن بازگردانده می‌شود. به علاوه این ماده باعث افزایش سطح آب بدن می‌شود و به همین دلیل خاصیت سم زدایی دارد. بنابراین، خیر تائورین منشا حیوانی ندارد بلکه این ماده هم در بدن جانوران و هم انسان به طور طبیعی وجود دارد ولی استخراج آن از بدن جانوران غیرممکن است و تولید آن هم تنها مستلزم شرایط آزمایشگاهی است و توسط شرکت‌های داروسازی معتبر تولید می شود.
 • ویتامین‌های گروه ب چه نقشی در بدن ایفا می‌کنند؟
  ویتامین‌های ب موجود در هپی‌لایف محلول در آب هستند و نقش بسیار مهمی در افزایش متابولیسم بدن ایفا می‌کنند، به همین دلیل باعث کاهش افسردگی، چربی سوزی، افزایش انرژی، کاهش اضطراب می شود.
 • کافئین چه تاثیری بر بدن دارد؟
  مصرف کافئین در حد مجاز مضر نیست. کافئین مستقیما روی گیرنده‌های آدنوزین تاثیر می‌گذارد که این عمل باعث افزایش مهارت‌های ذهنی شده و سطح هوشیاری ذهن بالا می‌رود. کافئین موجود در هپی لایف 250میل، 80میلی‌گرم یعنی است که برای مصرف روزانه بسیار متعادل است.
 • آیا هپی‌لایف باعث اضافه وزن می‌شود؟
  نوشیدنی‌های هپی‌لایف در ترکیب خود گلوتن و نشاسته نداشته و به همین دلیل به هیچ عنوان باعث افزایش وزن نخواهد شد.
فهرست